Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
23.06.2019
926
0

Омбудсмен вимагає госпіталізації Бекірова через епідемію кору в СІЗО Сімферополя

Омбудсмен вимагає госпіталізації Бекірова через епідемію кору в СІЗО Сімферополя

У Сімферопольському СІЗО, де утримують кримськотатарського активіста з Херсонської області Едема Бекірова, обвинуваченого ФСБ Росії в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки, почалася епідемія кору. Про повідомляє український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці у Фейсбук.

"Мені щойно стало відомо, що в Сімферопольському СІЗО, де утримується Едем Бекіров, епідемія кору. Про це повідомив адвокат кримського татарина. Всіх хворих з СІЗО поміщають у медсанчастину, де перебуває Едем. 

Він не хворін на кір. Через відсутність імунітету ймовірність його інфікування дуже висока. Враховуючи критичний стан здоров'я Едема Бекірова, його подальше перебування в СІЗО є вкрай небезпечним.

Також адвокати переконалися в тому, що Бекірова вивозили на короткострокове обстеження, аби не виконували рішення Європейського суду з прав людини, який 12 червня зобов'язав негайно госпіталізувати Бекірова до лікарні нетюремного типу для надання йому кваліфікованих медичної допомоги. Проте, Росія до цього часу ігнорує рішення ЄСПЛ.

Я звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової на виконання рішення ЄСПЛ, невідкладно госпіталізувати Едема Бекірова до лікарні нетюремного типу та поінформувала її про епідемію кору у Сімферопольському СІЗО, яка є загрозливою для життя кримського татарина", - написала Денісова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину