Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
05.11.2019
1080
0

Оманливий стимул для херсонських педагогів

Оманливий стимул для херсонських педагогів

Всього три десятки учителів молодших класів на Херсонщині зареєструвалися й ризикнули взяти участь у тестуванні, яке мало  підтвердити високий рівень фахових знань та їх готовність до впровадження нових освітніх технологій. Про це повідомляє видання Новий день.

Проводилося воно впродовж трьох годин у двох аудиторіях пункту тестування, відкритому на базі Херсонського державного аграрного університету. Директор регіонального Центру оцінювання якості знань Максим Кирпенко розповів, що жоден  з учасників випробування не відмовився від нього, і всі з тестовими завданнями впоралися. Але їх результати будуть відомі пізніше – орієнтовно, за два тижні. 

Стимул у педагогів начебто є: ті з них, котрі успішно пройшли тестування та аудит Державної служби якості освіти, можуть розраховувати  на 20-відсоткову надбавку до зарплати. Однак з початку наступного року усім педагогам без винятку та ж держава збирається познімати всі інші надбавки. І якщо ці плани реалізують, навіть сертифіковані учасники тестування фактично отримуватимуть не більше, а менше, ніж до чергової «оптимізації».

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину