Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2019
05.11.2019
382
0

Оманливий стимул для херсонських педагогів

Оманливий стимул для херсонських педагогів

Всього три десятки учителів молодших класів на Херсонщині зареєструвалися й ризикнули взяти участь у тестуванні, яке мало  підтвердити високий рівень фахових знань та їх готовність до впровадження нових освітніх технологій. Про це повідомляє видання Новий день.

Проводилося воно впродовж трьох годин у двох аудиторіях пункту тестування, відкритому на базі Херсонського державного аграрного університету. Директор регіонального Центру оцінювання якості знань Максим Кирпенко розповів, що жоден  з учасників випробування не відмовився від нього, і всі з тестовими завданнями впоралися. Але їх результати будуть відомі пізніше – орієнтовно, за два тижні. 

Стимул у педагогів начебто є: ті з них, котрі успішно пройшли тестування та аудит Державної служби якості освіти, можуть розраховувати  на 20-відсоткову надбавку до зарплати. Однак з початку наступного року усім педагогам без винятку та ж держава збирається познімати всі інші надбавки. І якщо ці плани реалізують, навіть сертифіковані учасники тестування фактично отримуватимуть не більше, а менше, ніж до чергової «оптимізації».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину