Pik
Сьогодні, 21 Червеня 2018
30.09.2017
176
0

Олешківській міськраді відмовили у виділенні землі під полігон ТПВ

Олешківській міськраді відмовили у виділенні землі під полігон ТПВ

Великокопанівська сільрада відмовила у виділенні земельної ділянки Олешківській міській раді під розміщення полігону для твердих побутових відходів.

Про це повідомляє Великокопанівська ОТГ, передає ПІК.

"До Великокопанівської сільської ради надійшла заява від виконавчого комітету Олешківської міської ради в особі голови Д. М. Воронова щодо визначення можливих земельних ділянок, які знаходяться в межах Великокопанівської об’єднаної територіальної громади під розміщення полігону для твердих побутових відходів, орієнтовною площею 10 га. 
Для обговорення даного питання земельним відділом було проведено засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, будівництва та охорони навколишнього середовища Великокопанівської сільської ради. 
Заслухавши вище зазначений лист, члени земельної комісії прийняли категоричне рішення відмовити у виділенні земельної ділянки Олешківській міській раді під розміщення полігону для твердих побутових відходів у зв’язку з тим, що на території Великокопанівської сільської ради досить обмежена кількість вільних земельних ділянок, а також додаткова кількість сміття призведе до забруднення навколишнього середовища та погіршення екології», - йдеться у повідомлені.

 Читайте також: Херсонське звалище шокувало київського еколога та нардепа

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
663
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
725
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину