Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
07.11.2018
908
1

«Олешківські піски» щороку відвідує все більше туристів

«Олешківські піски» щороку відвідує все більше туристів

У 2018 році на території національно-природного парку «Олешківські піски» провели майже 200 екскурсій. Про це під час прес-конференції розповіла Алла Лазарєва – завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Олешківські піски», повідомляє ПІК.

«Національно-природний парк «Олешківські піски» – це унікальний об’єкт природи і історії півдня України. Створення парку, його діяльність, це великий внесок у справу охорони природи, – розповідає Алла Лазарєва. – Це справжнє природне диво України, унікальне, з екзотичною флорою та фауною, яка має природоохоронну цінність».

Піщані бархани, оази, квітучі орхідеї та озера серед пустелі – це все «Олешківські піски». Туристи відвідують парк у будь-яку пору року – навесні можна помилуватись квітами та зеленню, а взимку побачити засніжену пустелю. І попит на відвідування «Олешківських пісків» зростає – цього року парк вже відвідало на 370% більше туристів, ніж у минулому році. Для відвідувачів організували близько 200 екскурсій.

У національно-природному парку «Олешківські піски» можна йти пустелею, і раптом побачити зелень та озеро, різних тварин та птахів. Особливо привабливим парк є для любителів спостерігати за птахами – берд-вотчерів. Зараз тривають роботи по розчищенню та відновленню озер, що вже сприяє збільшенню кількості птахів та може бути цікавим туристичним об’єктом для відвідувачів з усієї України та світу.

Читайте також: Який він - пісок нашої пустелі?

Новини по темі

Коментарі

Анатолій Анатолійович, 07.11.2018
Це дуже добре .Але хочеться узнати де можна замовити екскурсію.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину