Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
04.07.2019
6103
0

Олешківська центральна районна лікарня має шанс отримати нове медичне обладнання

Олешківська центральна районна лікарня має шанс отримати нове медичне обладнання

Олешківська центральна районна лікарня за ініціативи директора Олега Попенка звернулася до посольства Японії в Україні для участі у японському грантовому проекті «КУСАНОНЕ», повідомляє Олешківська районна рада.

Мета - отримання грантової допомоги для придбання медичного обладнання: відеоколоноскопу, ультразвукової діагностичної системи експертного класу та обладнання для стоматкабінету за програмою КУСАНОНЕ Уряду Японії. Загальна вартість проекту – 3 728 000 грн.

Проект пройшов перший етап конкурсу та потрапив у короткий список, який буде розглядатися на другому етапі.

11 липня 2019 р. відбудеться зустріч представника посольства Японії зі сторонами, які будуть залучені до реалізації проекту.

На виробничій нараді, яку провів голова районної ради Павло Потоцький, визначилися з подальшими кроками для підтримки гранту.

На території Херсонської області вже є приклади успішної реалізації проектів за підтримки Уряду Японії, а саме: модернізація медичного обладнання у КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша», покращення навчальних умов у загальноосвітніх школах Білозерського району, закупівля медичного обладнання для КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня», закупівля обладнання для створення швейної майстерні у Нижньосірогозькому районі, покращення навчального середовища в Нововоронцовському дитячому садку тощо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину