Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
30.01.2019
383
0

Олешківська райрада проголосувала за недовіру голові РДА

Олешківська райрада проголосувала за недовіру голові РДА

30 січня на позачерговій сесії Олешківської районної ради до порядку денного було внесено два питання, які стосуються роботи голови Олешківської РДА Олени Кравченко-Скалозуб, передає ПІК

Перше – про визнання звіту про її роботу на посаді не задовільним. Друге – про висловлення недовіри депутатського корпусу голові РДА.

З питання висловлення недовіри голосування проходило за допомоги бюлетенів у таємному режимі. Декілька депутатів відмовилися брати участь у голосуванні.

За результатами таємного голосування за висловлення недовіри Кравченко-Скалозуб проголосували 25 депутатів. Проти – 4.

На засіданні позачергової сесії Олешківської районної ради були присутні 33 депутати. У таємному голосуванні брали участь 29 депутатів.

Що далі, питали депутати один одного після сесії. Зазначимо, що по Закону Президент призначає та звільняє голів райдержадміністрацій.

Як прокоментувала дії депутатів сама чиновниця на своїй сторінці у Фейсбук, вона «з подивом для себе взнала, що сьогодні поспіхом на позачерговій сесії Олешківської районної ради окремі депутати начебто проголосували за якусь фейкову недовіру.....мені».

Також Олена Кравченко-Скалозуб повідомила, що здивована тим, що подібні рішення приймаються у поспіху, коли вона перебуває у відпустці у зв’язку з потребою лікувати важко хвору доньку.

«Хочу розчарувати любителів фейкової недовіри та депутатів, яких просто знову ошукали. Я нікуди не подінусь і в понеділок вже буду на робочому місті.

А щодо папірця, який вам підсунули для голосування - все буде як в демократичній державі (ПОЗОВНА ЗАЯВА - СУД - РІШЕННЯ щодо законності)», - написала голова Олешківської РДА.

Це вже не вперше Олені Кравченко-Скалозуб висловили недовіру.

Читайте також:

 На Херсонщині РДА судитиметься з райрадою

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину