Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
27.10.2016
274
0

Оленковська про тих, хто гальмує процес

Оленковська про тих, хто гальмує процес

Одне з питань, що дуже турбує органи місцевого самоврядування - відсутність договорів на постачання енергоносіїв для бюджетних установ на опалювальний період.
Про це розповіла під час брифінгу по закінченню вчорашнього засідання регіональної платформи з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування  Лариса Оленковська, виконавчий директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України.

«Стосовно проблем в освіті - турбує все. Почнемо не тільки з освіти, почнемо взагалі - з бюджетних установ.Болюче питання - це питання не укладання договорів на постачання енергоносіїв. Є така проблема, буквально вчора - позавчора Асоціація міст збирала пропозиції від органів місцевого самоврядування з цього приводу для того, щоб негайно вплинути на НАК «Нафтогаз», який поки що гальмує цей процес.

От, наприклад, з Голою Пристанню ми розмовляли - в них не вирішене питання укладення договорів на наступний опалювальний період. Це не тому, що орган місцевого самоврядування щось не хоче, а тому що поки що є проблема в постачальникові», - каже Л.Оленковська.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину