Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
23.07.2016
201
0

Олександр Співаковський — у лідерах серед херсонських мажоритарників

Олександр Співаковський — у лідерах серед херсонських мажоритарників

Громадянська мережа ОПОРА, яка цього року здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України, оприлюднила рейтинг депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності в округах за червень.

Серед народних обранців від Херсонщини, впевнено лідирує Олександр Співаковський, обраний у 182 виборчому окрузі. Його загальне місце у всеукраїнському рейтингу - 21-е (серед 105 мажоритарників).
Інші херсонські нардепи за показниками законодавчої роботи та активності в округах посіли у червневому рейтингу ОПОРИ наступні місця: Сергій Хлань - 37-ме, Іван Вінник - 91-е, Федір Негой - 94-те.

Довідково:
У 2016 році громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:
- Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);
- Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

Більш детально про критерії моніторингу та методологію оцінки депутатів можна прочитати тут.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину