Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
01.11.2016
238
0

Олександр Співаковський лідирує серед херсонських мажоритарників

Олександр Співаковський лідирує серед херсонських мажоритарників

Громадянська мережа ОПОРА оприлюднила рейтинг депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах у серпні-вересні 2016 року.
За сукупністю цих показників серед народних депутатів, обраних від Херсонщини, лідирує Олександр Співаковський (виборчий округ № 182, місто Херсон).
У нього 23-тє місце у загальному рейтингу серед 105 депутатів-мажоритарників України, 15-те місце у рейтингу за законодавчу роботу і 44-те - за показниками роботи в окрузі.
У Сергія Хланя у загальному рейтингу мажоритарників 35-те місце, у Івана Вінника 79-те, у Федіра Негоя 96-те.
Як зазначає ОПОРА, вказаний період (серпень-вересень) зазвичай відзначається невисокою активністю народних обранців. У серпні парламентарі взагалі перебували у відпустці, пленарні засідання і робота в комітетах розпочалися тільки у вересні. У цей період депутати не були активними у вирішенні проблем громадян свого округу/області шляхом законотворчої діяльності. З усього депутатського корпусу лише четверо парламентарів подали у вересні по одному законопроекту, що прямо стосується актуальних для їхніх виборців питань. Двоє з них з Херсонщини, це - Іван Вінник і Олександр Співаковський.

У 2016 році громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ, який передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах.
Більш детально з показниками роботи депутатів-мажоритарників за серпень-вересень 2016 року можна ознайомитися тут

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину