Сьогодні, 19 Жовтня 2017
26.08.2017
609
0

У Генічеському районі два дні поспіль виступає ансамбль Збройних Сил України

«Влучили в саме серце» - такими словами подякував за виступ у місті Генічеськ Херсонської області артистам ансамблю Збройних Сил України голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, передає ПІК.

У Генічеському районі два дні поспіль виступає ансамбль Збройних Сил України.

«Нам саме не вистачає такої зброї, яку ми сьогодні побачили. Дякуємо вам», - відзначив Воробйов. «Давайте побажаємо, щоб наші Збройні Сили пурхали як метелики та жалили як бджола», - сказав вражений від виступу ансамблю Збройних Сил України голова Генічеської РДА.

Такого Генічеськ ще не бачив і не чув, пише місцевий сайт «Новий візит».  Йдеться про виступ в місті заслуженого Академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

У Генічеський район на 2 дні приїхали 53 учасники колективу найвищого рівня, серед яких заслужені артисти України, лауреати і переможці міжнародних конкурсів і фестивалів. «На жаль, наші можливості поки не дозволяють прийняти весь ансамбль Збройних Сил України, що налічує близько 150 осіб.  24 серпня в Києві ансамбль брав участь у параді до Дня Незалежності України, а буквально на наступний день виступив в Генічеську на сцені районного Будинку культури», - йдеться у публікації.

Сьогодні, 26 серпня, артисти о 20 годині виступатимуть у селі Рикове, повідомляє сайт.

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину