Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
26.08.2017
873
0

У Генічеському районі два дні поспіль виступає ансамбль Збройних Сил України

Олександр Воробйов: Влучили в саме серце

«Влучили в саме серце» - такими словами подякував за виступ у місті Генічеськ Херсонської області артистам ансамблю Збройних Сил України голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, передає ПІК.

У Генічеському районі два дні поспіль виступає ансамбль Збройних Сил України.

«Нам саме не вистачає такої зброї, яку ми сьогодні побачили. Дякуємо вам», - відзначив Воробйов. «Давайте побажаємо, щоб наші Збройні Сили пурхали як метелики та жалили як бджола», - сказав вражений від виступу ансамблю Збройних Сил України голова Генічеської РДА.

Такого Генічеськ ще не бачив і не чув, пише місцевий сайт «Новий візит».  Йдеться про виступ в місті заслуженого Академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

У Генічеський район на 2 дні приїхали 53 учасники колективу найвищого рівня, серед яких заслужені артисти України, лауреати і переможці міжнародних конкурсів і фестивалів. «На жаль, наші можливості поки не дозволяють прийняти весь ансамбль Збройних Сил України, що налічує близько 150 осіб.  24 серпня в Києві ансамбль брав участь у параді до Дня Незалежності України, а буквально на наступний день виступив в Генічеську на сцені районного Будинку культури», - йдеться у публікації.

Сьогодні, 26 серпня, артисти о 20 годині виступатимуть у селі Рикове, повідомляє сайт.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину