Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
Ексклюзив
13.09.2017
1098
0

Олександр Синенко: ніякого конфлікту з пайовиками у мене нема

Олександр Синенко: ніякого конфлікту з пайовиками у мене нема

Депутат облради та керівник агропідприємства Олександр Синенко спростовує інформацію про конфлікт з пайовиками – мешканцями села Чулаківка Голопристанського району, передає ПІК.

У розмові з кореспондентом ПІК Олександр Синенко зазначив: «Ніякого конфлікту нема, абсолютно надуманий конфлікт. Я вперше про цю ситуацію дізнався вчора ввечері – мені подзвонили».

«У мене конфлікту з людьми нема ніякого – ні у мене, ні у мого підприємства конфлікту  з пайовиками нема. Орендна плата виплачена в повному об’ємі», - заявив Синенко.

Що стосується того, звідки виникла ця ситуація, то він порадив поцікавитися  про це у того, хто про неї повідомив – у Валерія Гурківського.

Тим не менше, у Олександра Синенка є власна версія того, що відбувається у Чулаківці і він запевнив, що розбиратиметься по ланцюжку у цьому питанні – що за цим стоїть.

З приводу того, чи був  дзвінок Булюка з погрозами Гурківському,  Олександр Синенко відзначив: він з цього приводу з заступником голови облради не спілкувався. «Яке відношення Булюк має до Чулаківки? (сміється - авт.)» - каже Синенко. 

Нагадаємо,  голова Громадської ради при ОДА Валерій Гурківський написав на своїй сторінці у Фейсбук, що до нього, як до помічника нардепа,  звернулись мешканці села Чулаківка Голопристанського району. Людей турбувала проблема з земельними ділянками, яку  «вже 15 років ніхто не може вирішити. А місцеві депутати навмисно не звертають увагу на людей».

Як написав Гурківський, паї люди  віддали депутатам обласної ради Олександру Синенку і Сергію Рибалку в користування, але депутати з невідомих причин відмовляються платити селянам за користування землею.

«Ми зустрілись з Головою селищної ради Світлана Короленко, що б разом вирішити, яким чином далі діяти і як допомогти селянам, а це близько 50 осіб», - написав Гурківський.

Він також повідомив, що йому погрожував заступник голови облради  Віталій Булюк, який вимагав, щоб Гурківський не втручався у місцеві справи. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину