Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018
Ексклюзив
13.09.2017
275
0

Олександр Синенко: ніякого конфлікту з пайовиками у мене нема

Олександр Синенко: ніякого конфлікту з пайовиками у мене нема

Депутат облради та керівник агропідприємства Олександр Синенко спростовує інформацію про конфлікт з пайовиками – мешканцями села Чулаківка Голопристанського району, передає ПІК.

У розмові з кореспондентом ПІК Олександр Синенко зазначив: «Ніякого конфлікту нема, абсолютно надуманий конфлікт. Я вперше про цю ситуацію дізнався вчора ввечері – мені подзвонили».

«У мене конфлікту з людьми нема ніякого – ні у мене, ні у мого підприємства конфлікту  з пайовиками нема. Орендна плата виплачена в повному об’ємі», - заявив Синенко.

Що стосується того, звідки виникла ця ситуація, то він порадив поцікавитися  про це у того, хто про неї повідомив – у Валерія Гурківського.

Тим не менше, у Олександра Синенка є власна версія того, що відбувається у Чулаківці і він запевнив, що розбиратиметься по ланцюжку у цьому питанні – що за цим стоїть.

З приводу того, чи був  дзвінок Булюка з погрозами Гурківському,  Олександр Синенко відзначив: він з цього приводу з заступником голови облради не спілкувався. «Яке відношення Булюк має до Чулаківки? (сміється - авт.)» - каже Синенко. 

Нагадаємо,  голова Громадської ради при ОДА Валерій Гурківський написав на своїй сторінці у Фейсбук, що до нього, як до помічника нардепа,  звернулись мешканці села Чулаківка Голопристанського району. Людей турбувала проблема з земельними ділянками, яку  «вже 15 років ніхто не може вирішити. А місцеві депутати навмисно не звертають увагу на людей».

Як написав Гурківський, паї люди  віддали депутатам обласної ради Олександру Синенку і Сергію Рибалку в користування, але депутати з невідомих причин відмовляються платити селянам за користування землею.

«Ми зустрілись з Головою селищної ради Світлана Короленко, що б разом вирішити, яким чином далі діяти і як допомогти селянам, а це близько 50 осіб», - написав Гурківський.

Він також повідомив, що йому погрожував заступник голови облради  Віталій Булюк, який вимагав, щоб Гурківський не втручався у місцеві справи. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
655
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину