Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
22.02.2018
434
0

Депутат нагадав про відомого земляка

Олександр Шумей: «Маємо якорити геніїв до Херсонщини»

Депутат облради Олександр Шумей пропонує  присвоїти ім’я  Шулима Баранова (Володимира Баранова-Россіне) КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»  у Великій Лепетисі. А ще, на його думку,  можна частину фасаду "замуралити" чимось із Баранова-Россіне. 

Про це Олександр Шумей  написав у Фейсбук, передає ПІК

"У 2016 році, за участі обласного бюджету, були замінені вікна та двері в приміщенні, де розміщується ДЮСШ, а ще - Центр дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області. Сьогодні підтримано рішення бюджетної комісії про фінансову участь у термосанації та ремонті фасаду будівлі", - повідомив він.

"Кілька років для мене 1 (13) січня – це й день народження Шулима Баранова, геніального художника, відомого світу, - як Володимир Давидович Баранов-Россіне (1888-1944) і маловідомого світу, - як уродженця Великої Лепетихи на Херсонщині. І ось після цього, несоромно звернутися до районної ради про присвоєння КЗ Центр дитячої та юнацької творчості у Великій Лепетисі імені - Шулима Баранова (Володимира Баранова-Россіне)", - розповів Олександр Шумей.

"Я такий, щоб і частину фасаду замуралить чимось із Баранова-Россіне, наприклад, із серії: Дорога в село чи з села. А чому ні? Приїдете на урочисте відкриття нового навчального року в позашкільному закладі в Великій Лепетисі, у рік 130-річчя від народження генія, а там - найбільший у світі Баранов-Россіне. Маємо якорити геніїв до Херсонщини. Часто згадую про Шулима Баранова", - написав Олександр Шумей.

Як раніше передавав ПІК, Херсонщині пропонують вшанувати пам'ять відомого у світі художника - авангардиста, який у свій час  запатентував плямисту військову форму.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину