Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
17.05.2018
691
0

Олександр Книга надав документи комісії, що проводить службове розслідування

Олександр Книга надав документи комісії, що проводить службове розслідування

Гендиректор облмуздрамтеатру, депутат облради Олександр Книга прокоментував ПІК інформацію стосовно службового розслідування щодо нього.

«Комісія зі мною розмовляла буквально вчора (15 травня – ред.). Прийшов папір від НАБУ, щоб розібралися. От розбиралися, я показав документи», - повідомив Олександр Книга.

«Закон такий, треба виконувати безумовно, і мені в тому числі, не заперечую. Хочеться, щоб всі виконували закони, щоб боротьба з можливими корупційними діяннями не зводилась до боротьби з директором театру», - також відзначив він.

«Це історія довга. Я не приховую цього – я засновник фестивального центру. Ну, формально це, неформально… я не олігарх, я не заробляв там гроші, за ці роки, що існує фестивальний центр, не отримав жодної копійки дивідендів. Але формально я є засновником ТОВ. Коли я став депутатом, і виграв конкурс на директора театру, формально я повинен продекларувати, або вийти з засновників, або сказати, що делегував свої права. Я не зробив цього, - каже Книга. - Але я зробив це ще в 2015 році, тому що коли готувалися до 17-ї «Мельпомени Таврії», ми передали права в управління – у нас є договір – директору фестивального центру Саші Мудрому».

«У декларації я пишу, що у мене є власність, НАБУ перевіряє і каже: у тебе є порушення, ти коли директором став у 30-денний строк не сказав. А я це зробив ще два роки тому і просто не знав, що треба прийти і ще сказати: я передав права в управління. Це формальність, прийшов папір на Мангера (Мангер - голова обласної ради – ред.), зібралась комісія, я їй показав документи, приніс завірений нотаріусом договір», - розповів гендиректор театру.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину