Сьогодні, 24 Листопада 2017
Ексклюзив
13.09.2017
848
0

Який напрямок в облраді куруватиме новий радник

Як ми вже писали, депутат облради Оксана Булахова стала радником голови облради. То якими саме питаннями опікуватиметься вона на новій посаді – з таким запитанням до Оксани Булахової звернувся кореспондент ПІК.

Читайте також: У голови Херсонської облради з’явився новий радник

Як пояснила Оксана Булахова,  в облраді було створено управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм, в якому два відділи: відділ аналізу регіональних програм  та  відділ аналізу доходів місцевих бюджетів.

Очолюватиме управління, за нашою інформацією, Ігор Шепелєв (екс-заступник голови ОДА, екс-начальник облфінуправління, був радником голови облради). 

А Оксана Булахова буде курувати саме цей напрямок:  «Я буду радником з цих питань», - розповіла вона.

«Ми створюємо  потужну, професійну команду,  за яку будемо нести відповідальність перед громадою, в тому числі, й  за результат роботи», - пояснила Булахова.

За її словами, зараз є багато програм, які приймалися депутатським корпусом різних скликань. « І вони на сьогоднішній день наче є, але вони мертві. Тому  кожну програму ми хочемо передивитися, проаналізувати, щоб вони були ефективні», - розповіла радник голови облради.

«Розкажу про це на прикладі:  от є, умовно, 100 гривень і думаємо, куди дати їх – туди гривню, сюди гривню,  а, в результаті,   люди не відчувають і не розуміють, а чи була та гривня взагалі виділена. Якщо  нема користі від того, що даємо по гривні, то чи не краще обрати  нам  декілька стратегічних напрямків і віддати ці 100 гривень на їх розвиток сьогодні, щоб вже через рік наша громада відчула і побачила реальний результат, а не на папері декларацію про незрозумілі витрати», - каже Булахова. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1176
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1034
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину