Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
Ексклюзив
13.09.2017
832
0

Який напрямок в облраді куруватиме новий радник

Оксана Булахова займатиметься регіональними програмами

Як ми вже писали, депутат облради Оксана Булахова стала радником голови облради. То якими саме питаннями опікуватиметься вона на новій посаді – з таким запитанням до Оксани Булахової звернувся кореспондент ПІК.

Читайте також: У голови Херсонської облради з’явився новий радник

Як пояснила Оксана Булахова,  в облраді було створено управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм, в якому два відділи: відділ аналізу регіональних програм  та  відділ аналізу доходів місцевих бюджетів.

Очолюватиме управління, за нашою інформацією, Ігор Шепелєв (екс-заступник голови ОДА, екс-начальник облфінуправління, був радником голови облради). 

А Оксана Булахова буде курувати саме цей напрямок:  «Я буду радником з цих питань», - розповіла вона.

«Ми створюємо  потужну, професійну команду,  за яку будемо нести відповідальність перед громадою, в тому числі, й  за результат роботи», - пояснила Булахова.

За її словами, зараз є багато програм, які приймалися депутатським корпусом різних скликань. « І вони на сьогоднішній день наче є, але вони мертві. Тому  кожну програму ми хочемо передивитися, проаналізувати, щоб вони були ефективні», - розповіла радник голови облради.

«Розкажу про це на прикладі:  от є, умовно, 100 гривень і думаємо, куди дати їх – туди гривню, сюди гривню,  а, в результаті,   люди не відчувають і не розуміють, а чи була та гривня взагалі виділена. Якщо  нема користі від того, що даємо по гривні, то чи не краще обрати  нам  декілька стратегічних напрямків і віддати ці 100 гривень на їх розвиток сьогодні, щоб вже через рік наша громада відчула і побачила реальний результат, а не на папері декларацію про незрозумілі витрати», - каже Булахова. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину