Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
08.02.2018
1026
0

Окупанти “додали” Олександру Шумкову два місяці арешту

Окупанти “додали” Олександру Шумкову два місяці арешту

Брянський суд (Росія) продовжив термін тримання під вартою українському політв’язню Олександру Шумкову. Про це повідомляє ПІК з посиланням на видання Український інтерес.

Як розповіла мати Олександра Лариса Шумкова, котра повернулась з Брянська, де спостерігала за “судом” над її сином - Олександр утримується зараз у місцевому слідчому ізоляторі, йому інкримінують частину 2 статті 282.2 Карного кодексу РФ – “Участие в деятельности … организации, в отношении которых судом принято вступившее в законную силу решение о ликвидации или запрете деятельности в связи с осуществлением экстремистской деятельности, за исключением организаций, которые в соответствии с законодательством Российской Федерации признаны террористическими”.

“Суд” продовжив ще на два місяці термін попереднього ув’язнення Шумкову. Як говорить мати політв’язня, Олександр пропав у серпні минулого року. Його вдалось відшукати лише через місяць, у Брянському СІЗО, де він знаходиться уже п’ять місяців.

Читайте також: Херсонця – патріота тримають у Брянському СІЗО

За її словами, у Шумкова погіршилось здоров’я, проте лікарів до нього не допускають. У вироку “суду” Олександр не сумнівається, однак моральний стан його високий – він говорить, що не шкодує ні про свою участь Майдані, ні у “Правому секторі”, а саме це і є основним пунктом звинувачення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину