Pik
Сьогодні, 21 Июля 2019
13.12.2018
260
0

Оголосили конкурс з перевезення пасажирів у Херсоні на маршруті №10

Оголосили конкурс з перевезення пасажирів у Херсоні на маршруті №10

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради оголосило конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №10 «сел. Степанівка (вул. Кільцева) – Річпорт», передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії. 

У конкурсі можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст.34 Закону України «Про автомобільний транспорт». 

За технічними показниками транспортні засоби перевізника-претендента повинні відповідати вимогам Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, а також передбаченим галузевим стандартом ГСТУ 00017584.01527695.011-2001 «Засоби транспортні дорожні. Технічні вимоги до безпеки конструкції автобусів загального призначення, які знаходяться в експлуатації», або мати сертифікат відповідності чи свідоцтво про визнання відповідності на транспортні засоби загального призначення, конструкція яких за час експлуатації не зазнала змін. 

Серед мов конкурсу також - структура автобусного парку: транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані, мати сучасний дизайн, відповідати екологічним стандартам не нижче ЄВРО-3. 

Конкурс відбудеться 14.01.2019 року о 14:00 за адресою: управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради, вул. Залізнична, 8, м. Херсон.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину