Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
28.07.2020
866
0

Оголошені результати конкурсу шкільних проєктів

Оголошені результати конкурсу шкільних проєктів

Фонд «Об’єднання» оголосив результати Конкурсу шкільних проєктів, який проводився у 5 містах Україні, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках TransitionPromotionProgram.

Навчальними закладами міста Херсон на Конкурс після онлайн навчання було подано 17 доопрацьованих проєктів від команд з числа батьків, вчителів і директорів.

Вісім членів конкурсної комісії оцінювали проєкти за наступними критеріями: чіткість визначення мети, відповідність пріоритетам конкурсу, обґрунтованість бюджету, вплив проєкту, сталість проєкту, залучення аудиторії до заходів проєкту. До балів конкурсної комісії також були додані додаткові бали за громадське голосування, яке проходило у період з 10 по 20 липня. До речі, за ці 10 днів громадського голосування, сайт відвідали майже 100 000 унікальних користувачів з України, які віддавали свої голоси за ті чи інші проєкти.

«Деякі подані проєкти доволі слабкі були, і отримали мало балів від членів конкурсної комісії, але завдяки активізації громадськості, яке голосувало за них онлайн, змогли увійти у число переможців, - коментує результати конкурсу Юрій Антощук, голова Фонду «Об’єднання». – Звісно, ми не можемо впливати на результати голосування членів конкурсної комісії, і ці «слабкі» проєкти, згідно правил конкурсу, все ж будуть підтримані. Але є і такі проєкти, які не змогли залучити багато онлайн голосів, але все одно перемогли у конкурсі завдяки добре прописаній заявці, що також стало можливим після наших семінарів з проєктного дизайну, які були обов’язковими для всіх учасників Конкурсу».

За результатами голосування конкурсної комісії та громадськості, було рекомендовано підтримати  4 проєкти з Херсону  на загальну суму 169100 гривень.

Дізнатися більше про проєкти-переможці можна нижче.

Херсон:

-   Відео лабораторія. Херсонський ліцей Херсонської обласної ради. Проєкт «Відео лабораторія» передбачає створення професійної відео-студії для запису відео уроків, експериментів, дослідів, проектів тощо для надання рівного доступу до освіти. Проєкт необхідний для реалізації якісної дистанційної освіти для дітей, які з поважних причин тимчасово не мають змоги відвідувати навчальний заклад. Проєкт має велике соціальне значення, адже передбачає і надання освіти для дітей з тимчасово окупованих територій. Сума фінансування – 45000 гривень.

-  Через математику до життєвих вершин. Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Херсонської міської ради. Проєкт спрямований на створення сучасних умов, необхідних для підвищення інтересу учнів середньої та старшої школи Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 до вивчення математики, як однієї з ключових дисциплін, які людина має засвоїти за час навчання в школі та використовувати отриманні знання протягом всього життя. Сума фінансування – 45000 гривень.

-  Школа моделювання та шиття. Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради. Мета проєкт: задоволення потреб учнівської молоді Херсонської гімназії №1 в професійному самовизначенні, творчій самореалізації та змістовному дозвіллі; створення можливостей для волонтерської діяльності (допомога Олешківському дитячому будинку для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами) шляхом доступу до сучасних технологій конструювання та пошиття різноманітних виробів за допомогою швейних машин. Сума фінансування – 34100 гривень.

-  STEM лабораторія Нової української школи. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум" № 51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради. Проєкт напрямлений на створення нового освітнього, цифрового, соціального, технологічного  простору в освітньому процесі. Проєкт буде сприяти розвитку учнівської молоді та формуванню їхніх лідерських якостей, роботі в групі. Впровадження STEM освіти в освітній процес підвищить якість освіти, та створить умови для дослідницької роботи.  Сума фінансування – 45000 гривень.

Всі проєкти короткострокові у реалізації – вони повинні бути реалізовані до середини жовтня цього року, - але вплив від їхньої реалізації значний та довгостроковий.Головною метою конкурсу було об’єднання зусиль батьків, вчителів та адміністрацій задля створення комфортних умов перебування дітей в закладах освіти. Ми віримо в те, що завдяки цим спільним міні-ініціативам, поліпшиться не тільки і не стільки матеріально-технічна база закладів освіти, як довіра батьків і вчителів один до одного, а також якість освітнього процесу в українських школах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину