Pik
Сьогодні, 17 Июля 2019
09.11.2018
311
0

Одне із найбільших зерносховищ в області повертають державі

Одне із найбільших зерносховищ в області повертають державі

Рішенням господарського суду Херсонської області задоволено позовні вимоги прокуратури Херсонської області про скасування незаконного рішення органу місцевого самоврядування та оформленого на його підставі свідоцтва про право приватної власності на цілісний майновий комплекс «Голопристанський елеватор» загальною вартістю понад 14 млн грн.

Про це передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру. 

Встановлено, що у 2011 році на підставі рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради за одним із публічних акціонерних товариств оформлено право приватної власності на цілісний майновий комплекс зерносховища, що знаходиться у Херсонській області.
Незважаючи на те, що вказана нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації, за відсутністю рішення власника про зміну правового статусу державного майна, цілісний майновий комплекс вартістю 14,2 млн. грн. вибув із державної власності.

З метою захисту інтересів держави прокуратура області звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення виконкому міськради, визнання недійсним свідоцтва про право власності.
Відтак, за втручання прокурати одне із найбільших зерносховищ в області підлягає поверненню у державну власність.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину