Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
20.09.2016
296
0

Одеські залізничники працюють над впровадженням технічних засобів запобігання крадіжкам зернових

Одеські залізничники працюють над впровадженням технічних засобів запобігання крадіжкам зернових

Останнім часом у межах регіональної філії «Одеська залізниця» почастішали крадіжки зернових з вантажних поїздів. Зловмисники ломом віджимають кришки люків зерновозів, що призводить до просипання вантажу без пошкодження запірно-пломбувального пристрою. Зафіксовано випадки, коли не ставало декількох тонн зернових.
Одеські залізничники прагнуть захистити вантажів своїх клієнтів від розкрадань і тому активно працюють над розробкою технічних засобів запобігання крадіжок.
Начальник регіональної філії «Одеська залізниця» Григорій Бойко кілька місяців тому ініціював розроблення на базі вагонних депо філії пристроїв, що унеможливлять дії зловмисників.
Саме тому, 15 вересня 2016 року на базі експлуатаційного вагонного депо Одеса-Застава-1 за дорученням в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуша Василевського відбувалася виробнича нарада із питань впровадження модернізації та обладнання знімними пристроями розвантажувальних люків і бункерів вагонів для перевезення зерна.
У нараді взяли участь заступник начальника регіональної філії з безпеки Олег Савкін, представники департаменту вагонного господарства Олексій Нестерцов, департаменту комерційної роботи та маркетингу Олег Матюхін, начальник служби вагонного господарства Анатолій Драник, начальник служби комерційної роботи і маркетингу Володимир Масло, начальники комерційних відділів дирекцій залізничних перевезень, представники «Київського проектно-конструкторського та технологічного бюро рухомого складу» ПАТ «УЗ», «Вінницятрансприлад» ПАТ «УЗ». Крім того важливими учасниками наради стали представники крупних вантажовідправників зернових і вантажів на Одеській залізниці.
Спочатку керівники депо Помічна та Т.Шевченка продемонстрували свої пропозиції присутнім у форматі презентації, пізніше, у ході практичної частини, на двох вагонах-зерновозах показали як працюють засоби запобігання крадіжкам.
Наприкінці заходу учасники обговорили переваги та недоліки обох засобів та одностайно схвалили до подальшого впровадження зварний засіб презентований вагоноремонтним депо Т.Шевченка.
Найближчим часом буде підготовлено проектну документацію з метою подальшого впровадження модернізації зерновозів для запобігання крадіжкам.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину