Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
02.11.2020
840
0

Обрано голову ради з питань міжнаціональних відносин

Обрано голову ради з питань міжнаціональних відносин

Рада з питань міжнаціональних відносин при облдержадміністрації - дорадчий орган, до складу якої увійшли представники організацій, що представляють інтереси національних меншин і корінних народів, які проживають у Херсонській області.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Оновлену раду створено 25 вересня розпорядженням голови ОДА Юрія Гусєва. Сьогодні на селекторній нараді, яка відбулася в онлайн-форматі, директор Департаменту реалізації гуманітарної політики Михайло Линецький доповів про роботу ради.

За його словами, на першому засіданні, яке відбулося 28 жовтня, було обрано голову ради - правозахисницю, громадську діячку, керівниця ІРЦ Правовий простір Наталію Бімбірайте. Її заступницею стала очільниця Херсонського міського центру німецької культури Лариса Дворнікова.

“На першому засіданні було затверджено положення, з урахуванням усіх побажань та пропозицій, наданих представниками національно-культурних товариств. Найближчим часом рада має визначитись із планами діяльності на наступний рік, зокрема затвердити перелік визначних для кожної спільноти пам'ятних дат”, - розповів Михайло Линецький.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину