Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
13.07.2017
714
5

Облрада шукає своє підприємство

Облрада шукає своє підприємство

З грудня 2016 року керівництво Херсонської обласної ради почало, на їх думку, наводити лад у комунальних закладах сфери фізичної культури і спорту. Одним із закладів, який у січні 2017 року було повністю зруйновано, стала комунальна установа «Спорт для всіх». У лютому облрада зрозуміла, що втратила підприємство та почала його формування з чистого аркушу.
Але вже було запізно.
Тож маємо такий результат - вперше за 13 років через зупинення діяльності КУ «Спорт для всіх» на Херсонщині не вшановували героїв спортивного 2016 року, передає ПІК.
Проведення даної урочистої церемонії було заплановано на січень 2017 року в ХОАМДТ ім. М.Куліша. Проте, як з'ясувалося, на думку певних депутатів, даний захід можна провести і у «генделику» у будь-який час. Та наразі вшанування досі не відбулося у будь-якому форматі.
І таких прикладів у цьому році було ще багато, але кульмінацією на даний час став лист від 11 липня 2017 року заступника голови облради до виконуючого обов'язки директора КУ «Спорт для всіх» С. Яворського з проханням повідомити обласну раду про адресу фактичного розташування КУ «Спорт для всіх».
Оце так фокус! Херсонська обласна рада, як з'ясувалося, гадки не має, де знаходиться комунальна установа зі штатом у 10 осіб та фінансуванням з обласного бюджету близько 700 тисяч грн. Тоді що можна казати про діяльність цієї КУ?!
В пошуках ми можемо допомогти обласній раді. Є інформація, що дана установа, незрозуміло з яких підстав, знаходиться у двох тренерських роздягальнях площею близько 40 кв. метрів Херсонського вищого училища фізичної культури по вулиці Петра Калнишевського, 2а.
Правда, зв'язку з зовнішнім світом вони без телефонів та інтернету, звісно, не мають. Але питання в іншому: як 10 осіб можуть працювати у роздягальнях, в яких вони навіть сісти за офісні столи одночасно не зможуть, бо місця не вистачить? Хто оплачує їх там знаходження? І що вони насправді роблять?
До речі, це не перший "прикол" від керівництва обласної ради з приводу діяльності КП. Ми розповідали про те, що у відповідь на інформаційний запит щодо майна, яке є на балансі КП "Арабатська стрілка", в облраді відповіли, що не є належними розпорядниками інформації та переадресували запит до самого КП. Чим фактично розписалися у тому, що не володіють ситуацією щодо майна підприємства, засновником якого є облрада.

скрін Спорт для всіх

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину