Pik
Сьогодні, 03 Июля 2020
18.03.2016
197
0

Облрада шукає шляхи порятунку архіву області

Облрада шукає шляхи порятунку архіву області

Будівля державного архіву області, що знаходиться на вулиці Михайлівській (Петренка), 6, має цікаву і гідну уваги історію, яка, до речі, ще не сповна досліджена.

Але сьогодні історична будівля архіву, вкрай потребує реставрації.

Про це в вечірньому ефірі ТРК «Скіфія» сказав директор державного архіву області Віктор Лебідь. Він наголосив на важливості збереження історичної спадщини, як архітектурної пам'ятки у центрі міста, так і архівних документів, що зберігаються в ній.

Першочергова проблема будівлі - це дах, який потрібно терміново ремонтувати. Покрівля будівлі не ремонтувалася з 1974 року і наразі протікає в багатьох місцях. Через це важливі документи в небезпеці.

І ось на засіданні бюджетної комісії обласної ради депутати почули проблему архіву і рекомендували виділити на ремонт покрівлі 855 тисяч гривен.

"Якщо сьогодні не прийняти заходів з ремонту покрівлі архіву, може вийти так, що через рік архів Херсонської області припинить своє існування. Ми рекомендували замислитися депутатам обласної ради над питаннями щодо внесенням змін в перелік фінансування. Це те, що, на нашу думку, у проекті рішень, не було враховано", - прокоментував підсумки засідання бюджетної комісії 12 березня її голова Висиль Федін.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину