Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
21.02.2018
969
0

Облрада хоче створити комунальний хокейний клуб

Облрада хоче створити комунальний хокейний клуб

Херсонська облрада планує створили комунальний хокейний клуб «Дніпро».

Про це повідомив у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький, передає ПІК.

«Тільки що бюджетна комісія Херсонської обласної ради проголосувала за створення комунального хокейного клубу «Дніпро»», - повідомив депутат.

«За останні роки велика кількість херсонських хокеїстів стали професіоналами. Але через те,   що не були створені умови для їх мотивації захищати Херсонщину, всі ті хокеїсти були розкуплені іншими клубами та країнами. Тепер ситуація кардинально зміниться, тому що обласна рада буде на постійній основі фінансувати Херсонський хокей.  Вважаю сьогоднішній день справжньою історичною подією для історії херсонського спорту!», - написав депутат.

Ціна питання - близько 6 млн гривень на рік, пояснив у коментарі до посту у Фейсбук Микола Ставицький. 

Як відзначається у зверненні до облради керівника відокремленого підрозділу Федерації хокею України в Херсонській області, у 2017 році юнацька команда «Дніпро» старшого віку (2001-2002 рр) стала Чемпіоном України.

«Наразі цю команду вдалося зберегти на цей час і вона бере участь у змаганнях юнацької хокейної ліги, але настає той час коли наші обдаровані вихованці, якщо не буде для них створено дорослої професійної команди, вирушать продовжувати хокейну кар’єру до інших міст України, а дехто і взагалі припинить спортивну кар’єру», - йдеться у листі.

Саме тому облраду просять сприяти у створенні комунального хокейного клубу для подальшої участі у змаганнях Української хокейної ліги на найвищому хокейному рівні України.  

Також на  офіційному сайті обласної ради розміщено проект рішення сесії «Про створення комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради.

 Як раніше передавав ПІК, облрада створила КП «Палац спорту» під неіснуючий палац спорту

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину