Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
21.08.2017
895
0

Облрада гальмує реконструкцію басейну у херсонській школі

Облрада гальмує реконструкцію басейну у херсонській школі

Реконструкція будівлі басейну дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 триває. Почати свою повноцінну роботу басейн зможе у листопаді цього року, принаймні так завірили підрядчики мера міста Володимира Миколаєнка, начальника управління освіти Юрія Ніконова та в. о. обов’язки директора департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу ОДА Віктора Рассолова, які 18 серпня побували з робочим візитом на території школи №46.

Про це повідомляє начальник управління освіти Юрій  Ніконов, передає ПІК.

Виконавці будівельно-ремонтних робіт повідомили, що затримка реконструкції сталася через проблему із виділенням коштів з бюджету міста.

 «Так, фінансування з держбюджету є, а ось із місцевим затримка, - пояснив Віктор Рассолов – тому що ті кошти, які були виділені міською радою, не провели через облраду. Але усі ці питання вже узгоджені з головою ОДА, фінансування відновлено, тому не має ніяких перешкод для подальшої роботи».

Мер міста Володимир Миколаєнко висловив свої сподівання, що до 1 листопада 2017 року до спортивного закладу ввійдуть діти на тренування, а не будівельники на роботу.

Нагадаємо, питанням реконструкції басейну у школі №46 як нардеп займався нині депутат облради Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину