Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
06.11.2019
629
0

Обласні заклади освіти та медицини забезпечуються теплом

Обласні заклади освіти та медицини забезпечуються теплом

Майже всі заклади обласного підпорядкування станом на 5 листопада розпочали опалювальний сезон. Про це повідомляє прес-служба  Херсонської обласної ради, передає ПІК.

Наразі 28 закладів охорони здоров’я, або 85% від загальної кількості, та 19 закладів освіти, або 79%, поінформували про успішний початок опалювального сезону та відповідність температури в приміщеннях санітарним нормам. Не розпочато опалення 4 закладів охорони здоров’я, де відсутні стаціонарні ліжка, та 2 закладів позашкільної освіти, послуги теплопостачання яким надає Херсонська ТЕЦ.

Також у 2 закладах – Генічеському медичному училищі та Бериславському педагогічному коледжі ім. В.Ф. Беньковського – виникли юридичні питання під час запуску опалення, пов’язані з реорганізацією та передачею закладів до Херсонського державного університету. У двох позашкільних закладів освіти під час запуску опалення виникли технічні проблеми, які будуть усунені до кінця тижня.

Моніторинг підготовки до опалювального сезону та входження у опалювальний сезон закладів обласної комунальної власності проводиться за дорученням голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який наголосив на необхідності вчасно забезпечити теплом соціальну сферу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину