Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
Гаряча новина
29.11.2017
590
0

Міський голова каже, що спочатку створить робочу групу по Палацу спорту

Нью-Васюки від Мангера -5: Зранку стільці – ввечері гроші

Намагання команди голови облради Владислава Мангера «вирвати» 7200 кв.метрів  від міського стадіону «Кристал» у центрі міста  на користь наразі міфічного Палацу спорту, мала продовження на сьогоднішній сесії міської ради, передає ПІК.

Читайте також: "Нью-васюки" від Мангера – 4: така дорога земля у центрі

Проект від хитромудрого Ільченка

Депутат міської ради та радник голови облради Владислава Мангера -  Дмитро Ільченко, підняв на сесії міської ради 29 листопада питання про внесення на розгляд депутатів проекту рішення про дозвіл комунальному закладу «Палац спорту» Херсонської обласної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки.

Читайте також:  В облраді вже фінансують КП  «Палац спорту»

«До Херсонської міської ради зверталася обласна рада з клопотанням щодо надання можливості побудувати  обласний Палац  спорту на землях, що належить до юрисдикції Херсонської міської ради (мова йде про ті самі 7200 кв.метрів  міського стадіону – ред.)», - сказав Ільченко.  

«Проте, на жаль, на даний час питання щодо виділення земельної ділянки цієї не вирішено. В тому числі, виникає питання щодо погодження місця розташування спортивної споруди тощо. Шановні колеги! Я вважаю, що набагато швидше піде ця розмова, якщо міська рада зробить перший крок і скаже про те, що ми підтримуємо дану позицію  з тим, щоб вже в рамках розробки проекту землеустрою визначати, де будувати, яким чином, у кого вилучати земельну ділянку», - так хитромудро пояснив необхідність прийняття проекту юрист Дмитро Ільченко.

Палац спорту потрібен. Питання лише – де його будувати

У його колег виявися  дещо інший погляд на питання будівництва обласного Палацу спорту у Херсоні.

Власне, проти будівництва спортивної споруди ніхто не виступив – справа ж хороша. Проте будувати його треба  не в центрі Херсона, де є проблеми з мережами та землею, а, наприклад,  в Таврійському мікрорайоні.

Читайте також:"Нью-васюки: Як віджати землю в центрі 

«Голосування - пропозиція Ільченка:  дати дозвіл на розташування Палацу спорту на Перекопській, там, де у нас знаходиться водогін, десь, мабуть, півметра діаметром», - так оголосив на сесії  міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

Нестримне бажання будувати невідомо який Палац спорту у центрі Херсона депутат Сергій Волошинов назвав «хотєлочки».

«То хотілося  зробити капличку або собор побудувати на схилах Дніпра. Зараз будемо будувати невідомо якого розміру палац спорту. Мабуть, де можна буде тільки в настільний теніс грати. У центрі міста на водогонах будемо проводити героїчні роботи з перенесення мереж.

Якщо будувати палац спорту, то будувати його треба великим, з повноцінним полем, повноцінними біговими легкоатлетичними доріжками, з високими стелями, щоб там можна було проводити змагання майже з усіх видів спорту. І це буде для Херсона як візитівка, і це буде для наших дітей місце, де можна буде займатися спортом.

А в тому місці будувати нічого не можна. Тому я вважаю – підтримати ідею обласної ради про будівництво палацу спорту нам, звісно, необхідно. Але, треба визначити, спершу, що ми будемо будувати – великий або маленький, і потім будемо розмірковувати про виділення земельної ділянки», - сказав Сергій Волошинов.

Те, що треба визначитися з технічним питання, відзначив у виступі депутат Єгор Устинов.  «Ми принципово підтримуємо будівництво таких от комплексів. Тим паче, у нас в місті їх об’єктивно не вистачає. Але тут не можна не погодитися з колегами, що треба визначитися з технічної точки зору», - сказав він.

Читайте також: "Нью-Васюки" від Мангера-2

Депутат Валентин Сух нагадав, що на  постійній комісії йшла  мова про необхідність створення робочої групи щодо опрацювання цього питання.

«Тому ви, як міський голова можете створити робочу групу, і робоча група визначить місце, доопрацює документи, визначить ризики», - сказав Сух, звертаючись до Миколаєнка.

Міський голова, у свою чергу, виявив  готовність до перемовин з ініціаторами будівництва палацу спорту.

«Ми розглянемо спільно – якщо це реальний план побудувати, я думаю, що ми знайдемо у місті земельну ділянку, де ми побудуємо палац спорту», - прокоментував Миколаєнко.

Внесення у порядок денний, на розгляд сесії,  проекту рішення від Дмитра Ільченка депутати не підтримали (це питання набрало лише 20 депутатських голосів, а в залі були присутні 48 депутатів).

Читайте також: Нью-Васюки від Мангера–3

Підсумував обговорення міський голова: «Є рекомендація створити робочу групу.  Я думаю, що я підпишу (розпорядження – ред.) про  створення робочої групи. Ми визначимо з  робочою групою місце (будівництва – ред.)і потім будемо вносити пропозиції депутатському корпусу».

Так що  у міській раді депутати вирішили, що спочатку треба  зрозуміти, що будувати і де. А потім  голосувати. Як у класика: зранку гроші, ввечері стільці.  І не інакше.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину