Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
03.10.2019
360
0

Обласні комунальні заклади майже повністю готові до опалювального сезону

Обласні комунальні заклади майже повністю готові до опалювального сезону

Станом на 1 жовтня майже 100% комунальних закладів, установ, підприємств, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Херсонської області готові до опалювального сезону 2019/2020,- інформує пресслужба Херсонської облради,- передає ПІК.

У решти закладів наявні проблеми мають бути усунені у найкоротші терміни, керівники гарантують, що опалювальний сезон розпочнуть вчасно.

Наразі існує проблема з закупівлею твердого палива (вугілля) у Сиваський спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради з причини відміни тендерних закупівель. За інформацією керівника закладу, тендер тричі не відбувався, черговий тендер оголошено 24 вересня, відкриття тендерних пропозицій – 16 жовтня. Якщо не буде оскарження, то підписання договору з постачальником має відбутися 26 жовтня. Для забезпечення вчасного початку опалювального сезону у цьому закладі є домовленість про надання благодійної допомоги у вигляді твердого палива.

Також до 10 жовтня мають бути завершені роботи з ремонту димовідвідної системи зі встановленням нового устаткування у Херсонському обласному Центрі народної творчості. Опалювальний сезон буде розпочато вчасно.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину