Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
20.12.2019
880
0

Обласна рада розглянула питання оренди комунального майна

Обласна рада розглянула питання оренди комунального майна

Під час сьогоднішнього засідання сесії Херсонська обласна рада підтримала продовження строку дії договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, з орендною платою у розмірі 1(одна) гривня на рік та договору безоплатного користування приміщенням - повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

Так, депутати надали дозвіл Херсонському обласному центру народної творчості на продовження договору оренди з обласною інспекцією по охороні пам’яток історії та культури на 2 роки з орендною платою 1 гривня на рік. Мова йде про приміщення площею 18,1 кв.м. за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 16. Діючий договір оренди за 1 гривню на рік було підписано 1 січня 2018 року, він був розрахований на термін до 31 грудня 2019 року.

Також облрада затвердила продовження на 1 рік договору безоплатного користування приміщенням від 11 лютого 2019 року з Херсонською обласною організацією «Захист дітей війни». Даний комунальний об’єкт знаходиться за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 27. Балансоутримувачем вказаного приміщення є комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Крім того, Херсонська обласна рада надала дозвіл ФОП Стряпачук О.В. на оформлення договору суборенди нежитлового приміщення площею 109,7 кв.м. за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81, з ПП «Еліт фарма». Відзначимо, договір оренди між ФОП Стряпачук О.В. та комунальним закладом «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» було укладено 5 серпня 2009 року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину