Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
16.06.2020
453
0

Обласна рада працює над внесенням змін до фінансових планів КНП

Обласна рада працює над внесенням змін до фінансових планів КНП

З 1 квітня 2020 року заклади охорони здоров’я, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, почали працювати за дещо зміненими правилами. Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської облради.

Основною вимогою до медзакладів стала автономізація – перетворення на самостійні комунальні некомерційні підприємства (КНП). Відтепер основним фінансовим документом медичного підприємства є фінансовий план. Відповідно до Господарського кодексу України, фінплан є документом згідно з яким підприємство отримує доходи і здійснює видатки, визначає обсяг та спрямування коштів для виконання своїх функцій протягом року відповідно до установчих документів.

У зв’язку з цим, Херсонською обласною радою затверджений окремий порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів.

Згідно Порядку, затверджені наприкінці 2019 року фінплани можуть коригуватись в процесі діяльності підприємства. На кожному етапі фінансові плани ретельно опрацьовуються та аналізуються фахівцями управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату Херсонської області.

З метою досягнення збалансування фінансового плану фахівці управління спільно з фінансово-економічними службами медичних підприємств опрацьовують кожну з статей формування доходів і видатків. Особлива увага приділяється отриманню додаткових доходів у рамках програми медичних гарантій. За нового статусу медичні підприємства, окрім укладених договорів з Національною службою здоров’я України, отримали можливість розширити діяльність з надання платних послуг.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину