Pik
Сьогодні, 01 Ноября 2020
28.09.2020
918
0

Обладнання для виробництва гіпохлориту натрію їде у Херсон

Обладнання для виробництва гіпохлориту натрію їде у Херсон

У рамках реалізації міжнародного проєкту «Безпечна вода для Херсона», Херсонводоканал невдовзі отримає сучасне європейське устаткування для виробництва гіпохлориту натрію зі звичайної солі.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Виробництво гіпохлориту натрію – речовини для знезараження питної води – на одній з шести водопровідних станцій у Херсоні дозволить заощадити до 60% коштів, які витрачаються на знезараження води та уникнути перебоїв у постачанні реагенту виробником-монополістом.

Незважаючи на карантинні обмеження, словацькі колеги вже підготували до відправлення у Херсон все необхідне устаткування.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Херсонводоканал, перший в Україні, отримав європейський грант на реалізацію «твердого проєкту» у сумі 100 000 євро.

Проєкт був підготовлений Асоціацією Водоканалів Словаччини разом з Асоціацією Водоканалів України та Херсонводоканалом. Комунальне підприємство стало переможцем у конкурсі, який був оголошений Міністерством закордонних справ Словаччини та Словацькою агенцією з міжнародного співробітництва та розвитку. Строк реалізації проєкту – вересень 2019 – січень 2021 року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину