Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
23.09.2019
598
0

Об’єднані громади області презентували нові ідеї та обмінювалися досвідом

Об’єднані громади області презентували нові ідеї та обмінювалися досвідом

Цими вихідними відбувся Фестиваль ініціатив об’єднаних громад Херсонської області,- інформує прес-служба ОДА,- передає ПІК.

27 об'єднаних територіальних громад приїхали до Асканія-Нова поділитися своїми досягненнями, обмінятися досвідом та баченням майбутнього розвитку своїх ОТГ.

Зокрема громади – партнери Програми DOBRE представили реалізовані проекти, запроваджені ініціативи та механізми участі в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Відвідав фестиваль й очільник області Юрій Гусєв, який вважає, що реформа децентралізації запускає дуже важливий процес для нашого регіону, а саме: процес усвідомлення нових можливостей та створення локальних лідерів місцевого розвитку.

«Ці лідери беруть на себе відповідальність за майбутнє своїх громад, тому допомагаючи у створенні нових ОТГ, ми сприяємо розвитку регіону в цілому. Я хочу, щоб всі, хто сьогодні завітав на фестиваль, поверталися до своїх районів та громад з чітким усвідомленням того, що Херсонщина розвивається, і допомагали нам будувати Європу тут, а не думали, як залишитися українцем десь там», - підкреслив Юрій Гусєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину