Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
23.07.2018
1046
1

Обід у будинку - інтернаті на Херсонщині: мало м’яса, зате є кишкова паличка

Обід у будинку - інтернаті на Херсонщині: мало м’яса, зате є кишкова паличка

Члени постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності на своєму засіданні одноголосно рекомендували голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника комунального закладу «Херсонський психоневрологічний будинок-інтернат» Бориса Шутікова, передає ПІК.

Майже чотири роки триває з’ясування стосунків облради з цим керівником. Чисельні перевірки, які свого часу ініціював тодішній голова облради Андрій Путілов, доводили цілу купу порушень при використанні бюджетних коштів у цьому КП, але за допомогою судів та використавши бюрократичні моменти і політичний дах, Шутіков виходив сухим з води.

Проте депутати виявили наполегливість, бо були обурені повним ігноруванням зауважень та рекомендацій з боку Шутікова. Навіть на запрошення прийти на засідання комісії по оцінці роботи керівників комунальних закладів, Шутіков жодного разу з трьох не з’явився, пояснюючи відсутність відпустками. Але ж депутати знають, де любить проводити відпустки скромний керівник КП - свого часу державна прикордонна служба надавала довідку про чисельні перетинання кордону паном Шутіковим.

Багато чого сходило з рук Шутікову, його захистом особисто займався тепер вже народний депутат Юрій Одарченко, зробивши керівника КП майже жертвою політичних репресій.

Але час довів, що Шутіков заслуговує на покарання. Ось останні факти, які озвучили на засіданні депутатської комісії 23 липня. Є звернення Держпродспоживслужби до облради про необхідність вжити заходів до керівника КП. Перевірка виявила в 5 з 10 взятих змивах поверхонь у харчоблоці будинку-інтернату бактерії кишкової палички, а це небезпечно для здоров’я людей похилого віку. Радник голови облради Оксана Стогній поділилася власними враженнями від відвідування інтернату. Вона розповіла, що депутатам були відверто не раді, документи, які потрібні були для роботи комісії, не давали. Але найбільший жах депутати побачили у їдальні під час обіду. Замість заявлених 50 грам м’ясного гуляшу в порції ледь вдалося знайти 15 грамів. Депутат каже, що в неї є фото, які підтверджують її слова.

Згадали на комісії й про те, що нарешті Владислав Мангер 12 червня своїм розпорядженням виніс стягнення Шутікову за порушення під час закупівлі продуктів харчування за бюджетні кошти.

Згадали й про догану, яку виносив ще голова облради Андрій Путілов, і яку оскаржував Шутіков. До речі, суд таки визнав догану справедливою.

Зараз депутати з комунальної комісії мають єдину позицію щодо Шутікова, тому очікуємо дій від голови облради.

Новини по темі

 

Коментарі

Борис, 27.07.2018
Неужели управы на таких нет? Он же на стариках наживается

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину