Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
03.02.2020
56276
0

Обережно на дорозі!

Обережно на дорозі!

За офіційними даними патрульної поліції в Херсонській області, у період з 01.01.2019 по 31.12.2019 зареєстровано 3 290 дорожньо-транспортних пригод, що на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року (2018 рік – 3 080).

Зменшення цих показників – важливе завдання не лише для поліції, а й для кожного з нас. Адже часто ДТП закінчуються трагічно. Дотримання правил дорожнього руху – запорука для збереження свого життя на дорозі. 

Водії! Кожен раз, як сідати за кермо, запевняйтесь у справності вашого автомобіля. Завжди пристібайте пасок безпеки та вимагайте цього від пасажирів. Не користуйтеся мобільним телефоном за кермом. Зменшуйте швидкість перед пішохідними переходами. Завжди вмикайте фари в темну пору доби та впродовж всього дня взимку.

Пішоходи! Переходьте дорогу в установлених місцях та дотримуйтесь правил пішохідного руху на проїзній частині. Завжди використовуйте світловідбиваючі елементи на речах у темний період доби. Не використовуйте навушники, не вмикайте гучну музику: це знижує вашу здатність почути можливі сигнали від водіїв автомобілів. 

Важливо! Автомобіль не може зупинитися миттєво. Навіть коли водій тисне на гальма, авто за інерцією продовжує рух. А чим більшу швидкість він набирає, чим більшу вагу має транспортний засіб, тим довший і повільніший буде його гальмівний шлях. 
Саме тому переходити дорогу перед автомобілем, що рухається, варто дуже обережно. Уважно подивіться на дорогу: якщо авто близько до вас, то краще його пропустити і тільки потім переходити дорогу.

Пам’ятайте: дотримання правил, а також свідома поведінка кожного учасника дорожнього руху зменшує ймовірність виникнення аварій та трагедій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину