Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
18.05.2019
814
0

О 12:00 у 40 містах України відбудеться акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”

О 12:00 у 40 містах України відбудеться акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”

18 травня о 12:00 у 40 містах усіх областей України відбудеться масштабна загальнонаціональна акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”. У Херсоні акція відбудеться на площі Свободи, передає ПІК з посиланням на інформацію громадської ініціативи.

Події також відбудуться у 9 столицях світу. У акціях планує взяти участь понад 1000 громадян. До акції у Києві приєднається тато вбитої громадської діячки - Віктор Гандзюк.

 

Учасники акції зберуться на центральних площах своїх міст з метою нагадати суспільству та новообраному президенту про необхідність розслідування вбивства Каті Гандзюк та інших зухвалих нападів на активістів, системне переслідування громадських діячів з боку представників старої влади та саботаж правоохоронних органів.

 

У Києві друзі та знайомі Каті Гандзюк вийдуть під Адміністрацію президента по вул. Банковій. Учасники всіх акцій оголошуватимуть одну єдину вимогу до нової влади: припинити терор громадянського суспільства та покарати винних у вбивсті Каті.

 

Акції у 40 містах України розпочнуться одночасно хвилиною мовчання за жертвами геноциду кримськотатарського народу. Як і десятки років тому, боротьба із системою і грубим порушенням прав людини для українців досі актуальні. Після хвилини мовчання учасники заходу проголосять вимоги до нової влади України та запалять фаєри.

 

Це - перша всеукраїнська акція національного масштабу після регіональних “ЄвроМайданів”, яка відбудеться за останні 5 років одночасно у 40 містах всіх областей України. Всеукраїнська акція та події в регіонах організовані ініціативою друзів та близьких Катерини - “Хто замовив Катю Гандзюк?” у партнерстві з громадськими організаціями, рухами та об’єднаннями і просто з небайдужими людьми.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину