Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
11.04.2019
841
0

НПП “Нижньодніпровському” пропонують придбати катер для гасіння пожеж

НПП “Нижньодніпровському” пропонують придбати катер для гасіння пожеж

Департамент екології та природніх ресурсів Херсонської ОДА звернувся до адміністрації НПП “Нижньодніпровський” з пропозицією розглянути можливість придбання пожежно-рятувального катера для гасіння пожеж за рахунок державного бюджету. Про це йдеться у листі директора Департаменту Юрія Попутька до керівника нацпарку Олексія Чачібаї, передає ПІК.

Читайте також: Хто і як з держструктур впливає на ситуацію з пожежами у екосистемах

Пропозиція Департаменту пов’язана з необхідністю оперативно реагувати на пожежі, які виникають на території парку. Наразі, ті плавзасоби, які є у розпорядженні парку, не обладнані засобами пожежогасіння у плавнях. Зі свого боку Департамент пропонує співфінансування за рахунок коштів обласного Фонду охорони навколишнього середовища.

  • Сподіваємось на позитивне вирішення цього питання, бо усі зацікавленні у тому, щоб протидіяти пожежам у екосистемах. Як тільки парк надасть офіційну відповідь та розрахунки, ми зможемо звернутись до Херсонської обласної ради та просити депутатів передбачити співфінансування з Фонду охорони навколишнього середовища придбання катеру для НПП “Нижньодніпровський”, - повідомив ПІК Юрій Попутько.

Нагадаємо, на Херсонщині у цьому році сталася рекордна кількість пожеж у екосистемах

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину