Pik
Сьогодні, 15 Октября 2019
11.04.2019
350
0

НПП “Нижньодніпровському” пропонують придбати катер для гасіння пожеж

НПП “Нижньодніпровському” пропонують придбати катер для гасіння пожеж

Департамент екології та природніх ресурсів Херсонської ОДА звернувся до адміністрації НПП “Нижньодніпровський” з пропозицією розглянути можливість придбання пожежно-рятувального катера для гасіння пожеж за рахунок державного бюджету. Про це йдеться у листі директора Департаменту Юрія Попутька до керівника нацпарку Олексія Чачібаї, передає ПІК.

Читайте також: Хто і як з держструктур впливає на ситуацію з пожежами у екосистемах

Пропозиція Департаменту пов’язана з необхідністю оперативно реагувати на пожежі, які виникають на території парку. Наразі, ті плавзасоби, які є у розпорядженні парку, не обладнані засобами пожежогасіння у плавнях. Зі свого боку Департамент пропонує співфінансування за рахунок коштів обласного Фонду охорони навколишнього середовища.

  • Сподіваємось на позитивне вирішення цього питання, бо усі зацікавленні у тому, щоб протидіяти пожежам у екосистемах. Як тільки парк надасть офіційну відповідь та розрахунки, ми зможемо звернутись до Херсонської обласної ради та просити депутатів передбачити співфінансування з Фонду охорони навколишнього середовища придбання катеру для НПП “Нижньодніпровський”, - повідомив ПІК Юрій Попутько.

Нагадаємо, на Херсонщині у цьому році сталася рекордна кількість пожеж у екосистемах

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину