Сьогодні, 21 Листопада 2017
26.10.2017
139
0

Майже 66 % херсонських пенсіонерів отримали підвищену пенсію

Нардеп Олександр Співаковський стверджує, що у Херсоні у жовтні отримали підвищену пенсію майже 66 відсотків  пенсіонерів.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Вже кілька тижнів поспіль люди старшого віку, вітаючись, запитують один одного не про здоров’я, як раніше, а про те, чи підвищили пенсію», - пише нардеп. Він відзначив, що «комусь в результаті перерахунку додали кілька сотень, комусь кілька тисяч — усе залежить від страхового стажу, розміру зарплати тощо». 

«Кілька днів тому мав нагоду поцікавитися, скільки ж пенсіонерів у Херсоні. З’ясувалося, що новими пенсіями можуть похвалитися 62 тисячі херсонців, що перебувають на заслуженому відпочинку (а це майже 66 відсотків їх загальної кількості). Переважно перерахунок у бік збільшення по місту становить від 500 до 2000 гривень. Але є й випадки, коли пенсія зросла одразу на 5 тисяч гривень (щоправда, таких не дуже багато)», - написав нардеп.

Він вважає: враховуючи, що, починаючи з 2014 року, більшість українських пенсіонерів не отримували ані копійки надбавки, зростання щомісячного соцзабезпечення навіть на кілька сотень однозначно є позитивом.

«Та головним, на мій погляд, є те, що ми нарешті почали позбуватися тієї ганебної зрівнялівки, яка панувала в системі пенсійного забезпечення раніше», - пише Співаковський.

Під постом користувачі пишуть коментарі як на підтримку слів Співаковського так і критичні. Зокрема,   висловлюють сумніви, чи можна назвати підвищенням збільшення пенсії на 200-300 гривень і пишуть про знецінення пенсій українців за останні роки.

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні кількість пенсіонерів зменшилась на 9 тис. осіб, і наразі їх кількість становить у місті 94 тис. громадян

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1053
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1009
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину