Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
26.10.2017
112
0

Майже 66 % херсонських пенсіонерів отримали підвищену пенсію

Нову пенсію отримали 62 тисячі херсонців – Співаковський

Нардеп Олександр Співаковський стверджує, що у Херсоні у жовтні отримали підвищену пенсію майже 66 відсотків  пенсіонерів.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Вже кілька тижнів поспіль люди старшого віку, вітаючись, запитують один одного не про здоров’я, як раніше, а про те, чи підвищили пенсію», - пише нардеп. Він відзначив, що «комусь в результаті перерахунку додали кілька сотень, комусь кілька тисяч — усе залежить від страхового стажу, розміру зарплати тощо». 

«Кілька днів тому мав нагоду поцікавитися, скільки ж пенсіонерів у Херсоні. З’ясувалося, що новими пенсіями можуть похвалитися 62 тисячі херсонців, що перебувають на заслуженому відпочинку (а це майже 66 відсотків їх загальної кількості). Переважно перерахунок у бік збільшення по місту становить від 500 до 2000 гривень. Але є й випадки, коли пенсія зросла одразу на 5 тисяч гривень (щоправда, таких не дуже багато)», - написав нардеп.

Він вважає: враховуючи, що, починаючи з 2014 року, більшість українських пенсіонерів не отримували ані копійки надбавки, зростання щомісячного соцзабезпечення навіть на кілька сотень однозначно є позитивом.

«Та головним, на мій погляд, є те, що ми нарешті почали позбуватися тієї ганебної зрівнялівки, яка панувала в системі пенсійного забезпечення раніше», - пише Співаковський.

Під постом користувачі пишуть коментарі як на підтримку слів Співаковського так і критичні. Зокрема,   висловлюють сумніви, чи можна назвати підвищенням збільшення пенсії на 200-300 гривень і пишуть про знецінення пенсій українців за останні роки.

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні кількість пенсіонерів зменшилась на 9 тис. осіб, і наразі їх кількість становить у місті 94 тис. громадян

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину