Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
14.07.2019
3918
0

Новопризначений голова ХОДА розповів про плани й пріоритети своєї роботи

Новопризначений голова ХОДА розповів про плани й пріоритети своєї роботи

Новопризначений голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв подякував Президенту України Володимиру Зеленському за довіру й зазначив, що для нього велика честь очолювати рідний регіон. Він наголосив, що працюватиме на покращення якості життя людей, а також визначив пріоритети своєї роботи на новій посаді.

Першочергово Юрій Гусєв виділив розвиток інфраструктури в області, залучення інвестицій саме в переробну, а не в сировинну галузь, що дасть можливість створювати нові робочі місця.

Крім того, очільник області відзначив, що Херсонщина – зона ризикового землеробства, а тому потребує розвитку зрошувальних систем.

Звичайно, серед пріоритетів очільника однієї з туристичнопривабливих областей України – створення якісної туристичної інфраструктури, будівництво готелів та розвиток аеропорту. Резюмуючи цей напрям своєї роботи, Юрій Гусєв звернувся до українців, які цього літа ще не відвідали Херсонщину: «Відкривайте для себе перлину України – Херсонську область».  

Голова облдержадміністрації наголосив на важливості створення умов для того, щоб люди відчули, що Європа починається в Херсонській області.

Нагадаємо, 13 липня Президент представив нового голову Херсонської ОДА

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину