Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
02.10.2019
662
0

Новопризначений голова Генічеської РДА розповів про першочергові кроки на посаді

Новопризначений голова Генічеської РДА розповів про першочергові кроки на посаді

Новопризначений очільник Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко розгляне питання оптимізації структури РДА. Про це він розповів IPC-Генічеськ, коментуючи першочергові кроки на новій посаді, передає ПІК.

«Необхідно розглянути, як оптимізувати структуру та залишитися боєздатними, з тими завданнями, які зараз є. Розглянути скорочення, розпорядження, видані Олександром Степановичем (попереднім очільником Генічеської РДА Олександром Воробйовим, – ред.). Оптимізувати структуру, що планується з першого січня 2020 року», – наголосив Онищенко.

Новий голова РДА також планує ініціювати проведення дискусій, присвячених реформі децентралізації.

«Проведемо дискусії. Мають бути розумні рішення з об’єднання, а не чиїсь амбіції», – зазначив Андрій Онищенко.

Нагадаємо, що 1 жовтня президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження щодо призначення Андрій Онищенка головою Генічеської райдержадміністрації Херсонської області.

Андрій Онищенко є капітаном служби цивільного захисту в запасі. Навчався у ліцеї м. Маріуполя та в Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України. Проходив службу в органах і підрозділах цивільного захисту (МНС, ДСНС) на керівних посадах. Є учасником бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Онищенко брав участь у проекті «Нові лідери». Працював у міжнародних неурядових організаціях за напрямком цивільного захисту населення, зокрема у філії французької неурядової організації ACTED в Україні, місією якої є підтримка вразливого населення у всьому світі, а також у Товаристві Червоного Хреста України як координатор програми з навчання правилам поводження з вибухонебезпечними залишками війни.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину