Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
14.06.2017
354
0

Новокаїрська сільська рада відібрала у "Хортиці" історичний об’єкт

Новокаїрська сільська рада скасувала своє рішення від 2012 року про передачу Рибацького будиночка на території Кам'янської Січі Національному заповіднику «Хортиця», мотивувавши тим, що протягом цих років нічого не робилось для його відновлення, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Херсонскої  облради Ігор Йосипенко, передає ПІК.
«З минулого четверга там працює група археологів «Хортиці». Практично в той же день сільські депутати зібрались на позачергову сесію і вирішили повернути Рибацький будиночок у власність громади. Спеціалістам "Хортиці" не дали зробити заміри для початку відновлюваних робіт.
«Благодійний фонд відродження "Кам'янської Січі» вже погодив кошторис на ремонтні роботи. 30 тисяч гривень планувалось витратити на заміну покрівлі та вікон, а також на оздоблювальні роботи. У цьому приміщенні планувалося розташувати офіс директора філії, на цю посаду попередньо погоджено пана Андрія Лопушинського. І ось така неприємність - місцеві депутати відібрали об'єкт своїм рішенням. Зрозуміло, кілька років нічого не робилось через зміну влади, внутрішньополітичні події. Та врешті, коли дійшли руки, виявилось, що історичний об'єкт забрали у «Хортиці», - повідомив Йосипенко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину