Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
25.07.2019
1302
0

Новим брендом Херсонщини мають бути не томати і кавуни, а переробка, – Гусєв

Новим брендом Херсонщини мають бути не томати і кавуни, а переробка, – Гусєв

Кожний українець знає, що Херсонщина – це край соковитих помідорів та кавунів. Ці культури стали впізнаваним брендом області. Та на думку нового очільника області Юрія Гусєва, новим брендом Херсонської області має стати переробка. Про це він розказав у коментарі інтернет-виданню «АгроЮг», повідомляє ПІК.

«Наприклад, «Чумак» вже став таким брендом, який уособлює Херсонщину. Це якісні продукти харчування, які вже перероблені – це кетчупи, це томатний сік, це інші продукти переробки», – говорить Гусєв.

Він додав, що таких компаній має з’являтися більше в області, чи то українських, чи то іноземних,  але головне, що вони будуть створювати нові робочі місця, платити податки та розвивати бізнес-потенціал Херсонщини.

«Ми зустрічались з радником посольства Китаю. Я буду щасливий, якщо китайці будуть інвестувати більше, я буду щасливий, якщо будуть інвестувати Сполучені Штати, країн Європейського Союзу, інші країни для того, щоб на Херсонщині створювати такі підприємства як «Чумак», – акцентував губернатор.

Гусєв також наголосив, що його основною метою як очільника області є залучення чесних інвестицій.

«Максимально спростити залучення в розвиток сільськогосподарських інвестицій в Херсонську область. Це, в першу чергу, стосується переробки, це стосується створення необхідної інфраструктури і максимальне зменшення бар’єрів для входжень. І підтримка тих інвесторів, які створюють робочі місця, які платять податки в Херсонській області, які усвідомлюються , що аграрна галузь для Херсонщини є драйвером розвитку», – наголосив голова ХОДА.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину