Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
09.09.2016
609
0

Новий док Херсонська «Паллада» побудує за 14 місяців

Новий док Херсонська «Паллада» побудує за 14 місяців

На ХДЗ «Паллада» сьогодні відбувся урочистий мітинг з нагоди закладення чергового плавучого композитного дока нового покоління.

Понтон дока виготовлений з морського важкого залізобетону, а вежі - з суднобудівної сталі. Така "композиція" матеріалів дозволяє знизити експлуатаційні витрати дока в 2-2,5 рази в порівнянні з традиційними сталевими доками.

Директор заводу «Паллада» Валерій Маломан відзначив, що вантажопідйомність доку - 7100 т, довжина - 120 м, ширина - 32,4 м:

«Цей спеціалізований док може обслуговувати судна з освоєння морського шельфу», - говорить Меломан.

Він також повідомив, що покупець - кіпрська компанія MULTIMARINE SHIPYARDS, контракт з якою на постачання укладено 8 серпня цього року. Строк поставки доку - 14 місяців.

«Док буде експлуатуватися в порту Лімасол. Будівництво доку буде проводитися під наглядом «Американського бюро оф Шиппінг», - підкреслив Валерій Маломан.

«Це інвестиції - більше 8 млн доларів США, які залучили херсонський державний завод «Палада» спільно з концерном «Укроборонпром». Вітаю з залученням в економіку Херсонщини таких колосальних інвестицій», - сказав голова ОДА Андрій Гордєєв, який також був присутній на урочистостях.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину