Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
19.06.2019
954
0

Новий соціальний проект «КОПи» дозволить навчити дітей правилам безпеки на дорозі

Новий соціальний проект «КОПи» дозволить навчити дітей правилам безпеки на дорозі

Представники патрульної поліції 18 червня разом з громадськістю презентували соціальну ініціативу проекту «КОПи», повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Основною метою проекту є забезпечення якісних змін у сфері громадської та дорожньої безпеки, підвищення рівня довіри та налагодження комунікації громади з поліцією, шляхом впровадження дієвих інструментів, інтерактивних продуктів для використання у позашкільній роботі та громадою м. Херсона та Херсонської області в цілому.

Соціальний проект з особистої, дорожньої та громадської безпеки «КОПи» (Кмітливі Охоронці Порядку) передбачає декілька напрямків реалізації.

Цей проект дозволить підготувати підлітків – майбутніх охоронців порядку через подання теоретичних та практичних знань і навичок, навчити їх самообороні, наданню першої медичної допомоги, тощо.

В рамках реалізації проекту «КОПи» планується створення дитячого «автомістечка» з метою формування культури поведінки на дорозі. А вже на території створеного «автомістечка» у вечірній час проводити вуличний кінотеатр із показами соціальних роликів, проведення занять по безпеці дорожнього руху.

Впровадження даного проекту дозволить навчити дітей правилам безпеки на дорозі, підвищить імідж поліцейського та довіру до нього серед дітей та інших верств населення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину