Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
01.11.2019
777
0

Новий символ, парк тоталітарних скульптур та музей АТО/ООС незабаром можуть з’явитися на Херсонщині

Новий символ, парк тоталітарних скульптур та музей АТО/ООС незабаром можуть з’явитися на Херсонщині

Три цікаві пропозиції обговорив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв з херсонськими скульпторами та архітекторами.

Перша: створення впізнаваного символу Херсонщини, не пов’язаного з уже існуючими зображеннями на кшталт гербу області чи Пекторалі із Товстої Могили (Скіфської пекторалі). «Його, як донецьку Пальму Мерцалова, чи одеський якір у формі серця ми змогли би дарувати регіонам-побратимам», – пояснив Юрій Гусєв. 

Друга ідея: облаштування на Херсонщині парку тоталітарних скульптур. «В Україні багато про це говорять, але фактично ще ніде не реалізовано. Ми не пропагуємо ідеологію СРСР, це просто частина нашої історії», – зазначив Юрій Гусєв. Як один із варіантів потенційних локацій для розміщення парку розглядається територія поблизу монументу «Легендарна Тачанка» в Каховці. 

І третя ініціатива полягає у створенні просто неба музею АТО/ООС в одному з херсонських парків. Ця ідея, за словами Юрія Гусєва, народилася під час спілкування з батьком загиблого в АТО командира батальйону «Херсон» Руслана Сторчеуса Олександром. «До музею змогли би приходити ветерани бойових дій, там також можливо проводити заходи», – сказав очільник Херсонщини.

Свої ідеї з приводу озвучених ініціатив скульптори та архітектори мають направити на розгляд до облдержадміністрації. У свою чергу, управління культури ОДА розпочинає роботу над збором інформації щодо майбутніх експонатів – пам’яток радянських вождів.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину