Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
23.05.2016
161
0

Нові транспортні можливості Херсонщини оцінили й участники «Мельпомени Таврії»

Нові транспортні можливості Херсонщини оцінили й участники «Мельпомени Таврії»

У Херсоні у самому розпалі сама вражаюча й широка подія культурного життя області - Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»!

Це вже 18 фестиваль, до речі, за словами його засновника і натхненника Олександра Книги, він наймасштабніший за всі роки, адже присвячений 25-річчю Незалежності України.
До Херсона з'їхалися театри з усієї України, а ще понад 20 акторських труп із шести країн з-за кордону.

За роки існування «Мельпомени Таврії» народилося чимало добрих традицій.

Одна з них - урочиста, тепла зустріч гостей фестивалю, добрих друзів нашого театру і нашого міста. Не змінили херсонці цій традиції й цьогоріч.

Щоправда, варто відзначити, географія місць урочистої зустрічі у цьому році розширилася. Адже учасники фестивалю добиралися до Херсона не лише традиційними потягом чи автобусом...
Тому вітали хлібом сіллю, оркестром, усмішками і обіймами учасників фестивалю не лише на залізничному пероні...

Дехто з учасників фестивалю обрав найшвидший і, як кажуть, найбезпечніший вид транспорту - авіаційний. Бо ж тепер така можливість у Херсонщини є.
В аеропорту «Херсон» зустрічали грузинських та португальських акторів.

І це ще одна відповідь скептикам, які не вірять у ймовірність змін на Херсонщині. А для закордонних гостей - це зайвий доказ розвитку регіону, його виходу на міжнародний рівень.
Маємо надію, що більшу частину гостей і учасників вже 19-ї «Мельпомени» Херсонщина зустрічатиме саме в аеропорту, який до того часу ще на кілька кроків наблизиться до міжнародних стандартів.

Адже давши старт розвитку аеропорту «Херсон», тодішній голова ОДА, а нині голова обласної ради Андрій Путілов та його однодумці на півдороги зупинятися не збираються. Завдяки позиції і зусиллям обласної влади, херсонських нардепів сьогодні Херсонщина має амбітний план розвитку своїх повітряних воріт, має й необхідні кошти.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину