Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
05.12.2017
393
0

Нові правила виробництва коньяків мають стимулювати виробництво винограду на Херсонщині

Нові правила виробництва коньяків мають стимулювати виробництво винограду на Херсонщині

Державною регуляторною службою України погоджено проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, яким затверджено Правила виробництва коньяків України.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА, передає ПІК.

Метою державного регулювання проекту наказу є розвиток виноградарства в Україні та надання можливості вітчизняним виробникам коньячних спиртів забезпечувати сировиною виробників коньяків та упереджувати оману поживав.

Згідно «Основних правил виробництва і зберігання коньяків України» серед інших вимог до технологічних процесів зазначалося, що марочні коньяки України виготовляють з вітчизняних коньячних спиртів. При цьому, у пункті 2.3.2, було визначено, що при виробництві ординарних коньяків України допустимо використання імпортних витриманих коньячних спиртів і коньяків, проте конкретних допустимих часток визначено не було.

Це призвело до того, що деякі підприємства, які отримали ліцензію на виробництво коньяку після 2008 року, довели частку використання імпортних спиртів при виробництві ординарних коньяків України до 100%, не використовуючи у повному обсязі обладнання повного циклу, передбачене законодавством при видачі ліцензії на виробництво коньяків України.

В результаті відбулася негативна тенденція щодо щорічного скорочення площ виноградних насаджень та падіння рівня рентабельності виробництва винограду та виноматеріалів вітчизняними виробниками.

Крім того, у зв’язку з тим, що українські виноградарі та винороби знаходяться у нерівних умовах у порівнянні з їх колегами у інших країнах, заводи первинного виноробства через демпінгові ціни на імпортні спирти змушені реалізовувати коньячні виноматеріали виробникам коньяків України за цінами, нижче собівартості.
Тому зараз з метою врегулювання використання імпортних коньячних спиртів при виробництві коньяків України Департаментом землеробства та технічної політики в АПК запропоновано внести доповнення до проекту Закону України «Про виноград та виноградне вино» в частині деталізації частки імпортної сировини в коньяках України.

Така деталізація надасть змогу виробникам винограду та коньячних виноматеріалів розширити ринку збуту сировини, а виробникам коньяку України сумлінно виконувати вимоги законодавства щодо повного циклу виробництва цієї продукції та виготовляти український продукт з вітчизняних спиртів коньячних.
Після узгодження проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, яким затверджено Правила виробництва коньяків України з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та реєстрації в Мінюсті наказ набирає чинності через шість місяців з дня його офіційного опублікування.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину