Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
16.10.2019
1165
0

Нові перспективи для школярів з Гете-інститутом

Нові перспективи для школярів з Гете-інститутом

Херсонська гімназія № 6 четвертий рік продовжує співпрацю з Гете-Інститутом у рамках проекту «Міжнародні сертифікати з німецької мови для учнів»,- передає ПІК за інформацією управління освіти Херсонської міськради.

У вересні 44 учні отримали міжнародні сертифікати рівня А1 та 13 учнів – А2. Загалом учителі німецької мови гімназії успішно підготували до іспитів 109 вихованців.

Гете-Інститут в Україні пропонує у всьому світі іспити з німецької мови. Отримання мовного сертифікату міжнародного зразка – це об’єктивний доказ як гарних знань іноземної мови учня, так і високого рівня освіти освітнього закладу. Отже до іспитів з німецької мови ставляться високі фахові вимоги, виконання яких гарантовані ім’ям, менеджментом та довголітнім досвідом роботи Гете-Інституту.

Слід зазначити переваги для учнів. По-перше, це перший досвід складання іспиту за європейськими стандартами; по-друге, це отримання об’єктивної оцінки знань з німецької мови. Також за рахунок високим шансам на успішне складання іспиту значно підвищується мотивація для подальшого вивчення німецької мови. А як почесно тримати у руках зароблений своїм інтелектом сертифікат, який визнано у всьому світі!

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину