Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2019
16.10.2019
240
0

Нові перспективи для школярів з Гете-інститутом

Нові перспективи для школярів з Гете-інститутом

Херсонська гімназія № 6 четвертий рік продовжує співпрацю з Гете-Інститутом у рамках проекту «Міжнародні сертифікати з німецької мови для учнів»,- передає ПІК за інформацією управління освіти Херсонської міськради.

У вересні 44 учні отримали міжнародні сертифікати рівня А1 та 13 учнів – А2. Загалом учителі німецької мови гімназії успішно підготували до іспитів 109 вихованців.

Гете-Інститут в Україні пропонує у всьому світі іспити з німецької мови. Отримання мовного сертифікату міжнародного зразка – це об’єктивний доказ як гарних знань іноземної мови учня, так і високого рівня освіти освітнього закладу. Отже до іспитів з німецької мови ставляться високі фахові вимоги, виконання яких гарантовані ім’ям, менеджментом та довголітнім досвідом роботи Гете-Інституту.

Слід зазначити переваги для учнів. По-перше, це перший досвід складання іспиту за європейськими стандартами; по-друге, це отримання об’єктивної оцінки знань з німецької мови. Також за рахунок високим шансам на успішне складання іспиту значно підвищується мотивація для подальшого вивчення німецької мови. А як почесно тримати у руках зароблений своїм інтелектом сертифікат, який визнано у всьому світі!

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину