Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2020
29.07.2018
943
0

Нові амбулаторії у селах Херсонщини почнуть будувати у серпні

Нові амбулаторії у селах Херсонщини почнуть будувати у серпні

Початок будівництва перших лікарських амбулаторій у селах в Херсонській області заплановано розпочати в серпні місяці.

Така інформація була оприлюднена  на селекторній нараді, яку провів заступник голови ОДА Олександр Адамчик з керівниками РДА, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА. Мова на нараді йшла про стан будівництва комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості (амбулаторій) і центрів надання адміністративних послуг.

Станом на 25 липня 2018 року прийнято 22 рішення по відведенню земельних ділянок під будівництво. По 12 лікарських амбулаторіях виділено земельні ділянки з номером та датою витягу з державного земельного кадастру.

Читайте також: Область вже отримала 125 млн гривень для будівництва та ремонту амбулаторій

За словами більшості керівників РДА, кадастрові номери мають бути наданими вже до кінця липня – на початку серпня.

На сьогоднішній день проводиться робота по відведенню земельних ділянок під будівництво, розробці проектно-кошторисної документації та її затвердження за рахунок коштів місцевих рад.

Олександр Адамчик поінформував, що початок будівництва перших лікарських амбулаторій заплановано розпочати в серпні місяці поточного року. Придбання обладнання та устаткування амбулаторій буде проводитися відповідно до табелю оснащення, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 26 січня 2018 року №148 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб — підприємців, які надають первинну медичну допомогу».

 

 

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину