Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
24.05.2019
1381
0

Нове шкільне харчування в Україні. Дійшла черга і до Херсона

Нове шкільне харчування в Україні. Дійшла черга і до Херсона

У Фейсбук «Нове шкільне харчування | CultFood» запрошує херсонців і жителів області взяти участь у презентації проекту, передає ПІК.
По Україні більше 500 шкіл вже готують по-новому. Дійшла черга і до Херсонщини.

27 травня о 14:00 презентація відбудеться у с.Чорнобаївка Білозерського району на вул. Соборній, 1 на базі Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату.

Вхід вільний.

Кілька слів про сам проект. Він передбачає приготування у шкільних їдальнях смачної і на вигляд апетитної їжі. І що не менш важливо, за ціною звичайного шкільного обіду.

Владислав Збанацький, заступник директора ГУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України, зауважив, що реформа шкільного харчування матиме позитивний вплив на здоров’я учнів в цілому та сприятиме покращенню навчального процесу у школах, оскільки саме їжа – це джерело енергії та імунітету для школярів.

Загалом проект “Нове шкільне харчування” має на меті стати фундаментом змін у культурі харчування не тільки у шкільних їдальнях, а по всій Україні.

Батьки можуть ознайомитися із запропонованими стравами, технологією їх приготування, цінністю вкладених у приготування продуктів.

“Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах”  за посиланням:

http://cultfood.info/wp-content/uploads/2019/03/Zbirnyk-retseptur-strav-Klopotenko.pdf

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину