Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
24.05.2019
1235
0

Нове шкільне харчування в Україні. Дійшла черга і до Херсона

Нове шкільне харчування в Україні. Дійшла черга і до Херсона

У Фейсбук «Нове шкільне харчування | CultFood» запрошує херсонців і жителів області взяти участь у презентації проекту, передає ПІК.
По Україні більше 500 шкіл вже готують по-новому. Дійшла черга і до Херсонщини.

27 травня о 14:00 презентація відбудеться у с.Чорнобаївка Білозерського району на вул. Соборній, 1 на базі Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату.

Вхід вільний.

Кілька слів про сам проект. Він передбачає приготування у шкільних їдальнях смачної і на вигляд апетитної їжі. І що не менш важливо, за ціною звичайного шкільного обіду.

Владислав Збанацький, заступник директора ГУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України, зауважив, що реформа шкільного харчування матиме позитивний вплив на здоров’я учнів в цілому та сприятиме покращенню навчального процесу у школах, оскільки саме їжа – це джерело енергії та імунітету для школярів.

Загалом проект “Нове шкільне харчування” має на меті стати фундаментом змін у культурі харчування не тільки у шкільних їдальнях, а по всій Україні.

Батьки можуть ознайомитися із запропонованими стравами, технологією їх приготування, цінністю вкладених у приготування продуктів.

“Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах”  за посиланням:

http://cultfood.info/wp-content/uploads/2019/03/Zbirnyk-retseptur-strav-Klopotenko.pdf

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину