Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
15.08.2018
558
0

НОК зацікавлений у співпраці з Херсонщиною - Путілов

НОК зацікавлений у співпраці з Херсонщиною - Путілов

Під час відвідування Чемпіонату Європи з легкої атлетики в складі офіційної делегації Федерації легкої атлетики України Андрій Путілов провів робочу зустріч з головою Національного Олімпійського комітету Сергієм Бубкою. Він приїхав підтримати українську збірну з легкої атлетики на Чемпіонат Європи в Берлін. Під час зустрічі обговорювалися перспективи розвитку спорту в Україні.

- Вийшла розмова не з функціонером від спорту, а з людиною, яка реально вболіває за розвиток спорту, за імідж України, прекрасно розуміє, якою ціною дістаються перемоги, - прокоментував Андрій Путілов. - Бубка - людина з інноваційними і європейськими підходами до питання, він за родом діяльності бачить, як і чим живе світовий спорт і розуміє, що потрібно Україні. Ми говорили, в тому числі, і про підтримку інвестицій в спорт. Побачив непідробний інтерес до проекту, який ми зараз реалізуємо на узбережжі Чорного моря, на Херсонщині в Лазурному. Йдеться про будівництво сучасного Центру Олімпійських видів спорту, де спортивна інфраструктура відповідає останнім тенденціям.

Як повідомив Андрій Путілов, є попередня домовленість про те, що Сергій Бубка приїде на відкриття другої, легкоатлетичної черги Центру в Лазурне.

Читайте також: 

Представників збірної України з легкої атлетики запросили у Лазурне

Спортивний хаб на Лазурному березі Херсонщини

На Херсонщині відкрили стадіон для олімпійців

Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину