Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
05.09.2017
1005
1

В облраді хочуть створити КП під неіснуючий Палац спорту

"Нью-Васюки" від Мангера-2

Ідея з «Нью-Васюками» щодо будівництва у центрі Херсона Палацу спорту зі стін  обласної ради не «вивітрилась», передає ПІК. Її навіть розглядають на постійних комісіях облради.

Нагадаємо, в обласній радій  вирішили побудувати Палац спорту. Начебто на території Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради.

Проте для здійснення цієї заповітної мрії не вистачає «дрібниці»  – 7200 метрів у центрі міста. Тому в облраді чомусь вирішили, що ці метри можна «відрізати» від міського  стадіону «Кристал». Голова облради навіть звернувся з цього приводу з листом. Правда,  не до депутатів міської ради, а чомусь до керівника міського спорткомбінату – наче той міг віддати землю міської громади одним розчерком свого пера.

Нестача площ та скромний обласний бюджет не зупинили команду Мангера. Тепер на розгляд депутатів облради пропонують проект рішення про створення комунального підприємства «Палац спорту» Херсонської обласної ради. Яке потрібно якось утримувати.  З цього приводу блогер Тарас Бузак  іронізує:  «Депутати облради планують створити нове КП. Назва «Палац Спорту». Все добре, але є декілька питань: де в Херсоні знаходиться Палац спорту? Чому у проекті Статуту відсутня його адреса?», - написав Бузак.

Цікаво, що головним завданням того  КП буде створення,  утримання, експлуатація наразі неіснуючого, міфічного, можна сказати, Палацу спорту в місті Херсоні. Того самого, задля створення якого треба відтягати шмат землі у міського стадіону.

Читайте також: як віджати землю в центрі

«Створюємо щось віртуальне, але під реальне фінансування?! Добродії у вас що грошей багацько? Не знаєте куди їх подіти?? Так профінансуйте ставки спорт інструкторів по селам області!!! Чи знов один голос в раді треба пристроїти?» - прокоментував Т.Бузак.

Депутат облради Микола Ставицький радісно повідомив громадськість у Фейсбук, що, мовляв, палацу бути: «Херсонському палацу спорту бути!! Перший крок зроблений сьогодні під час голосування на засіданні бюджетної комісії Херсонської обласної ради».

Читайте також: людина сепаратиста Немітуллаєва перемогла у конкурсі на директора КП 

Проголосували, якщо вірити офіційному сайту облради, за те, що Палац спорту буде біля стадіону «Кристал», а кошти розраховують отримати з держбюджету. А щоб їх отримати, треба створити… те саме КП.

З цього приводу депутат Євген Матковський у своєму коментарі до посту Ставицького пояснює – місто не збирається віддавати частину стадіону.

« Знаю точно, що в планах міста є в найближчий час винести питання щодо фінансування розробки проекту по реконструкції, - написав він. - Незабаром має розпочати реконструкція центрального входу та паркану на Перекопській, наразі проект на експертизі».

Що тут скажеш –  бюджет видається команді Владислава Мангера  дійною коровою, яка може прогодувати всіх його прихильників. Бо ж на всіх посад уже не вистачає, а «своїх» людей треба прилаштувати. Тому й з’являються грандіозні проекти, під які нема ні грошей, ні землі. Зате буде КП, де, судячи з усього,  прилаштують ще трохи потрібних голові облради людей.

Як раніше передавав ПІК, у п’ятницю – сесія облради.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину